586

ГО "Інсайт" надає тимчасовий притулок для ЛГБТ зі Східної України і АР Крим


Громадська Організація «Інсайт» оголошує про відкриття Шелтеру (тимчасового притулку) для ЛГБТ з Східної України і АР Крим в місті Києві.

ГО "Інсайт" надає тимчасовий притулок для ЛГБТ зі Східної України і АР Крим

У заяві організації сказано: "Наша місія полягає у наданні тимчасового житла і допомоги ЛГБТ (лесбіянки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди) переселенцям із зони військового конфлікту і окупованих територій (Східна Україна і АР Крим)".

Шелтер ГО «Інсайт» - це приміщення на шість місць для тимчасового проживання, яке буде відкрите цілий рік для забезпечення біженців ЛГБТ місцем для сну, їжею, зберіганням речей, предметами індивідуальної гігієни тощо. ГО «Інсайт» надає мешканцям Шелтеру послуги психолога та юриста (за необхідності), а також допомогу в пошуку роботи.

Максимальний термін перебування в Шелтері: 3 місяці.

Якщо ви потребуєте допомоги і тимчасового житла - надсилайте свої заявки на e-mail: [email protected]. Протягом 1-2 робочих днів ми відповімо вам. У разі відсутності вільних місць у Шелтері прийом заявок буде тимчасово обмежений.

Перевага надається ЛБТ (лесбіянкам, бісексуалкам і трансгендерним людям).

нагадуємо, що ВБО "Точка Опори" ініціювала програму екстреного реагування на загрози життю і здоров'ю ЛГБТ-громадян Автономної Республіки Крим. Програма передбачає реагування на факти фізичного насилля до ЛГБТ і здійснюється в координації з посольствами демократичних країн. Вона передбачає низку заходів, включи екстрену евакуацію у випадках загрози життю та здоров’ю. 

Також, ГО "Гей Альянс Україна" відкрила новий напрям роботи: допомога представникам ЛГБТ-спільноти, які мають потребу політичного притулок в країнах ЄС та США.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.


Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти