263

«Світське життя» показало відкритих геїв і трансгендерів та отримало гомофобні коментарі


Відома українська телеведуча Катерина Осадча відвідала віденську благодійну акцію Life Ball 2014, метою проведення якої є підтримка людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. На захід завітали всесвітньовідомі знаменитості гомосексуальної орієнтації і трансгендери.

«Світське життя» показало відкритих геїв і трансгендерів та отримало гомофобні коментарі

Ведучій «Світського життя» вдалося поспілкуватися із відомим пуерторіканським співаком Рікі Мартіном, який декілька років назад зробив камін-аут. Вона запитала в нього чи змінилось його життя після публічного розголошення гомосексуальної орієнтації. Рікі Мартін відповів:

«Це досвід, який здатен перевернути життя. Звісно, рішення далося мені важко. Я роками обмірковував, як саме повідомлю про це своїм фанаткам. Але одного разу зрозумів: треба зробити це негайно, треба бути чесним і з суспільством, і з собою. І люди не стали від того менше любити мене і мою музику!»

Знаменитий кутюр’є і гей Жан-Поль Готьє теж не лишився поза увагою Осадчої і розповів їй, що «давно є фанатом» Кончіти Вюрст і під час голосування на «Євробаченні» відправив за неї 76 смс.

На цьогорічному Life Ball 2014 був також чоловік Кончіти Вюрст, бурлеск-танцівник Жак Патріак, який у інтерв’ю Осадчій розповів як пишається своєю обраницею: «Я побачив її вже вдома, одразу після фіналу конкурсу. Я так нею пишаюся! Вона дає мені надію, допомагає повірити в себе, в те, що якщо багато працювати – можна досягнути абсолютно всього!»

На запитання, чи бажає Жак в майбутньому мати з Кончітою дітей (для гомосексуальних пар це поки що не дозволено в Австрії) він відповів, що перемога Кончіти вплинула на австрійську владу: «Після того, як Кончіта виграла Євробачення, трапилося диво. Одна з консервативних партій запропонувала переглянути цю норму закону! Тобто Кончіта підштовхнула наших політиків до рішучих кроків! Це неймовірно!»

Знаменита трангендерна фрік-діва Аманда Лепор розповіла українській телеведучій, що наступного тижня приїде в Одесу, де виступатиме. Аманда не боїться нестабільної ситуації і військових дій в Україні: «Якщо люди запрошують – чому ж відмовляти!? От нещодавно я була в Росії і помітила у клубах, що багато чоловіків-геїв прагнуть вивчити іноземні мови та поїхати звідти. Це те, що я помітила у великих містах. Ось це дійсно жахливо, як на мене».

Цікаво, що усі без виключення інтерв’ю Осадчої із ЛГБТ-людьми, які були опубліковані на сторінці «Світського життя» у Фейсбуці - отримали шквал гомофобних коментарів від користувачів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти