132

Собчак закликає до толерантного патріотизму


Російська журналістка і блогерка Ксенія Собчак, яка нещодавно перебувала в Ізраїлі, розповіла про те, чому в цій релігійній країні проходить 100-тисячний гей-парад.

Собчак закликає до толерантного патріотизму

«В ізраїльській армії я не була, зате потрапила в Тель-Авів саме в день проведення величезного стотисячного гей-параду, в шаббат. Треба розуміти, що Ізраїль хоч і парламентська республіка, але по суті релігійна держава.(...) І ось парадокс: у цій релігійній країні за кілька годин до шаббату відбувається гей-парад. І нікого, навіть найбільш правовірних євреїв, це не ображає, хоча, на відміну від Біблії, де про гомосексуалізм йдеться лише побічно, в Тора є пряма заборона на подібні стосунки», - написала в блозі на Сноб.ru Собчак.

Зі слів Собчак своїм здивуванням вона поділилась із водієм таксі:

«А в чому протиріччя? Як геї можуть образити шаббат? Одним - шаббат, іншим - парад, все нормально».

Собчак зробила висновок, що саме через толерантне ставлення одне до одного в Ізраїлі мирно співвіснує гей-ком’юніті і релігійна община.

«Толерантність - це ще одна важлива частина справжнього патріотизму. Патріотизм неможливо виховувати через ненависть до чужинців. Справжня любов до Батьківщини щільно пов'язана з любов'ю і толерантністю», - резюмувала відома російська медіа-тусовщиця.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти