296

Кухарчук поскаржився Кличку і Порошенку на ЛГБТ-прайд в Києві


Голова руху «Любов проти гомосексуалізму» Руслан Кухарчук направив письмове звернення мерові Києва і Президентові України з проханням «не допустити проведення в Україні так званого «КиївПрайду2014» та інших подібних заходів».

Кухарчук поскаржився Кличку і Порошенку на ЛГБТ-прайд в Києві

Кухарчук у своєму листі одним з головних аргументів неприпустимості гей-прайду в столиці вважає складну ситуацію на сході України: «В умовах війни і громадянського конфлікту, під час загибелі сотень українських воїнів і мирних громадян, ці люди влаштовують показове і демонстративне «свято розпусти». По-перше, це аморально. По-друге, це політична провокація. Адже всім відомо, що громадяни України категорично не сприймають той спосіб життя, який нав’язують суспільству представники ЛГБТ-тусівки. При цьому таке несприйняття гомоідеології демонструють однаково потужно жителі всіх регіонів країни. І зібрані понад сто тисяч підписів за законодавчу заборону пропаганди гомосексуалізму – тому яскраве підтвердження».

Кухарчук вкотре спекулює на гомофобії і нетерпимості пересічних українців: «На Донбасі це спровокує ще більшу агресію простого населення проти столичної і державної влади, яка й без того часто сприймається носієм "аморальних європейських цінностей". Своєю чергою у західних надзвичайно релігійних областях це спровокує справжній народний гнів: вони не для цього словом і ділом підтримували події київського Майдану, супроводжуючи їх постійними молитвами і християнськими релігійними обрядами».

ЛГБТ-спільноту Кухарчук називає «аморальними провокаторами, ненависниками спокою і здорового глузду».

Нагадаємо, що кілька днів назад Кухарчук на своїй сторінці у Facebook розмістив гомофобний пост, який за кілька днів був видалений адміністрацією соцмережі через агресивні і нетолерантні до ЛГБТ заклики.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти