126

Уганда відповіла санкціям США за гомофобію


Влада Уганди заявила, що «гідні жалю» американські санкції щодо введеного в лютому гомофобного закону можуть завдати шкоди «найбільш вразливим верствам населення».

Уганда відповіла санкціям США за гомофобію

У заяві МЗС Уганди йдеться, що в разі припинення фінансової допомоги, яку раніше надавали США африканській країні, можливі негативні наслідки для найбільш незахищених верств населення.

Нагадаємо, що в п’ятницю в США оголосили про санкції проти Уганди, які не будуть перешкоджати американським «прагненням забезпечувати розвиток і гуманітарну допомогу угандійцям».

Звіти правозахисників показують, що новий гомофобний закон вже віддаляє угандійських ЛГБТ від американської допомоги.

У квітні влада Уганди провела обшук у фінансованому США Makerere University Walter Reed Project, який займається ВІЛ-профілактикою і лікуванням та заарештувала співробітників за «вербування гомосексуалів».

Human Rights Watch (HRW) і Amnesty International стверджують, що в Уганді відмовляють в медичних послугах ЛГБТ-пацієнтам.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти