196

Путін в Австрії назвав питання ЛГБТ «віртуальною проблемою»


Володимиру Путіну, який знаходиться з візитом в Австрії, довелося в черговий раз пояснювати, що відбувається з правами гомосексуальних людей в Росії.

Путін в Австрії назвав питання ЛГБТ «віртуальною проблемою»

Путін після переговорів з австрійським президентом Гайнцом Фішером заявив журналістам, що вважає проблему утиску прав ЛГБТ в Росії «віртуальною»:

«Що стосується інших питань, пов'язаних з правами людини: ми говорили на цю тему, дійсно. Я хочу звернути увагу, що, незважаючи на певні штампи, які ми бачимо відносно Росії, в тому числі і щодо так званих проблем сексуальних меншин, вона, ця проблема, в значній мірі носить віртуальний характер. Нагадаю, що на відміну від багатьох інших держав в Росії немає кримінальної відповідальності за гомосексуалізм та інші прояви нетрадиційної орієнтації. У нас кримінальної відповідальності немає, а в деяких інших державах, в тому числі дуже великих і вважають себе демократичними, така кримінальна відповідальність досі в кримінальному праві передбачена. Так само як і немає у нас, як у багатьох інших країнах, смертної кари, вона не застосовується».

Путін на завершення додав: «Але тим не менше ми згодні з тим, що потрібно думати про майбутнє, потрібно вдосконалювати своє законодавство. Ми почули пана Федерального президента і, зрозуміло, теж будемо залишатися в контакті з цього питання».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти