140

Терористи у Донецьку б'ють і знущаються з ЛГБТ-активістів


Донецька ЛГБТ-активістка Олександра Немчинова на прикладах розповіла про переслідування людей гомосексуальної орієнтації на сході України.

Терористи у Донецьку б'ють і знущаються з ЛГБТ-активістів

В 39-му випуску Голоси ЛГБТ, донецька ЛГБТ-активістка Олександра Немчинова розповіла про переслідування ЛГБТ-людей та загрозі їх життю. 

 У Донецьку люди, які висловлюють свою проукраїнську позицію, зазнають переслідувань, серед них — я і мої друзі. Це й смс на телефон, і дзвінки з погрозами, і повідомлення ВКонтакті, де нас називають бандерівцями і кажуть, що нас "треба мочити". Переслідування пов’язані також і з нашою сексуальною орієнтацією, мовляв, такі як ми не мають права на існування і нас треба знищувати й викорінювати. Вриваються у гей-клуби й знущаються та б’ють людей. Тих, хто не підтримує "ДНР", жорстоко пресують, тож ми вимушені виїжджати. А коли ми їдемо, то нас називають зрадниками", — розповідає активістка Олександра.

За її словами, терористи прикриваються міліцією.

"Моє фото і ID ВКонтакті з'явилося у спільноті сепаратистів з написом "Лесбобандерівка" Я себе не вважаю "бандерівкою", я просто люблю своє місто і Україну і я хочу в цій країні жити", — додає Олександра.

Проект Голоси ЛГБТ стартував 5 вересня 2013 року на базі сайту «Новости Донбасса». Це стало можливим завдяки роботі громадської організації «Донецький інститут інформації» та підтримки Посольства США в Україні. Аби не пропустити наступні випуски програми Голоса ЛГБТ, підписуйтесь на Youtube - канал.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти