80

У Голландії ЛГБТ-активісти викликали бурю гніву гомофобів, повідомивши про фейкове "гей-селище"


Обурив гомофобів проект села в Голландії, населеного лише геями, виявився фейком. ЛГБТ-активісти стверджують, що таким чином підтвердили факт гомофобії у суспільстві.

У Голландії ЛГБТ-активісти викликали бурю гніву гомофобів, повідомивши про фейкове "гей-селище"

Як пише Independent, проект "Гей-село" передбачав створення закритого простору, мешканці якого будуть вільними від забобонів і нетерпимості. Планувалося, що село буде розташована в передмісті Тилбурга. Проект підтримали місцеві влади і девелопери, детальний план був розміщений на сайті проекту.

Проект викликав обурення і шквал критики в соцмережах. Ініціатор проекту фонд "Рожевий понеділок" відкрив секрет і розповів про реальну мету акції - продемонструвати рівень гомофобії в суспільстві.

За даними ЛГБТ-активістів, майже чверть геїв в Нідерландах непочуваються у безпеці.

"Гей-села не існує, а в суспільстві є нетерпимість щодо геїв", - констатував фонд "Рожевий понеділок". Активісти організували під Тілбургом ярмарок, присвячений проблемам ЛГБТ-спільноти.

"Ідея гей-села безглузда", - визнали автори проекту, зазначивши, що презентували проект лише з метою викликати і проаналізувати реакцію суспільства.

Джерело: Новое Время

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти