203

Мерилін Менсон відповів новосибірським активістам


Рок-музикант Мерилін Менсон прокоментував виступ новосибірських активістів, які 11 червня вийшли на мітинг проти його концерту в День міста. Своєю думкою музикант поділився в інтерв'ю російськомовному виданню Rolling Stone.

Мерилін Менсон відповів новосибірським активістам

На звинувачення в пропаганді нетрадиційних сексуальних стосунків, Менсон відповів так: «Не повинно бути ніяких сумнівів щодо моєї орієнтації. Так, я не боюся виглядати як жінка, проте це ніяк не пов'язано з гомосексуальністю. Я звичайний хлопець. А щодо сексу - це, вибачте, вже моя особиста справа. Деякі мужики можуть подумати, що я схожий на гея, але це нормально. Це не моя провина. Я просто в образі поганого хлопця».

Також Менсон нагадав, що він ходив у християнську школу і може перевершити будь-кого в дискусіях на релігійну тему. «Я дуже толерантний до релігійних людей. І ніколи їх не ображав», - сказав музикант в інтерв'ю.

18 червня влада Новосибірська повідомила, що концерт Менсона, запланований на 29 червня в День міста, буде перенесений. 27 червня Менсон виступить на фестивалі Park Live в Москві.

Джерело: Lenta.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти