180

Православ'я повинно стати на захист моральності в Молдові, переконаний лідер молдавських соціалістів


Лідер молдавських соціалістів, депутат парламенту парламенту Молдови Ігор Додон закликав представників Православної церкви встати на захист моральності.

Православ'я повинно стати на захист моральності в Молдові, переконаний лідер молдавських соціалістів

Виступаючи в понеділок в Кишиневі на міжнародній науково-практичній конференції "Православна цивілізація і сучасний світ", Додон зазначив, що парламентська група депутатів-соціалістів підготувала законодавчі ініціативи, спрямовані на заборону пропаганди гомосексуалізму.

"Ми звертаємося до Церкви не тільки за порадою, а й із закликом проявити волю, дати відсіч різним моральним виродкам, які уявили, що можуть робити з країною все, що їм завгодно. Ми закликаємо священнослужителів виступити не тільки словом, а й ділом. Людям часто потрібні слова повчання, але бувають моменти в історії, коли суспільству треба дати приклади діями. І я не знаю сьогодні, хто міг би бути більш впливовим прикладом для людей, ніж служителі Церкви ",  - пише "РИА Новости" слова Додона

Він заявив, що парламентська група депутатів-соціалістів виступає за повне скасування прийнятого в Молдавії рік тому закону про рівність, який дозволяє пропаганду гомосексуалізму та одностатеві шлюби в країні.

Як вважає політик, молдавське суспільство потребує додаткової підтримки Православної церкви. "Особливо це стосується моральної сфери. Не все, що добре для Європейського союзу, добре і для нас. Ми не прийнятний одностатеві шлюби і пропаганду гомосексуалізму", - підкреслив лідер молдавських соціалістів.

Організаторами форуму виступили Партія соціалістів Молдови і міжнародний фонд "Єдність православних народів". У роботі міжнародного "круглого столу" взяли участь представники восьми країн. Основна увага була приділена духовних цінностей і проблемам моральності, з якими стикається сучасна Європа. Учасники конференції говорили про наслідки для Молдови від підписання угоди про асоціацію з ЄС.

У травні 2012 року парламент Молдови прийняв закон про забезпечення рівності. Це було однією з умов Євросоюзу для виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським союзом. Прийняття закону довго відкладалося, назву закону постійно змінювалося. У травні минулого року документ був прийнятий як Закон "Про забезпечення рівності". При цьому про гарантії прав сексуальних меншин йдеться тільки в розділі, яка забороняє дискримінацію на робочому місці і при прийомі на роботу.

Варто зазначити, що заяви політика нагадують слова колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова, що для асоціації з ЄС потрібно узаконити одностатеві шлюби.

Громадяни Молдови з 28 квітня відвідують без віз 26 країн Шенгенської зони, а громадяни України в найкращому випадку отримають безвізовий режим з ЄС в кінці 2015 року, оскільки Україна досі не прийняла всеохопний антидискримінаційний закон, який би забороняв дискримінацію за сексуальною ознакою на робочому місці.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.


Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти