243

Українська Православна Церква сказала, що вона думає про гей-прайд


Речник і протоієрей Георгій Коваленко висловив позицію УПЦ щодо майбутнього гей-прайду в Києві.

Українська Православна Церква сказала, що вона думає про гей-прайд

«Українська Православна Церква закликає засоби масової інформації проігнорувати заходи та акції «Київ-прайд-2014», головною метою якого є не захист прав і свобод громадян України, а пропаганда того, що Церква вважає гріхом, а українське суспільство — збоченням», - цитує слова Коваленка офіційна сторінка УПЦ.

За інформацією УПЦ «в Україні немає дискримінації за сексуальною орієнтацією» і тому «не треба її вигадувати, щоб пропагувати розпусту».

Церковники звернулись не лише до ЗМІ, але й до влади: «Одночасно ми закликаємо державу унеможливити проведення акцій ЛГБТ-спільноти, що можуть спричинити сутички та насильство, а також негативно впливати на суспільну мораль».

Від усієї багаточисленної спільноти ЛГБТ, яку УПЦ називає «грішниками», вона чекає «щирого каяття та навернення до заповіданого Богом способу життя та світогляду».

Наприкінці свого феєричного звернення протоієрей Коваленко прирівняв «гей-прайд»до «маршу подружніх зрад», «параду корупціонерів та крадіїв», «фестивалю нецензурної лайки» або «рекламної кампанії на захист порно, алкоголізму та наркоманії».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти