174

Шведська «Кіруна» гратиме у райдужній формі на підтримку ЛГБТ-руху


Шведський хокейний клуб «Кіруна», який виступає в третьому за силою дивізіоні чемпіонату Швеції, прийняв рішення в наступному сезоні грати у райдужній формі на підтримку ЛГБТ-руху.

Шведська «Кіруна» гратиме у райдужній формі на підтримку ЛГБТ-руху

«Ми хочемо показати нашу віру в рівність, додавши саме ці кольори. Ми робимо це в чоловічому спорті та місті, де домінує чоловіче населення, щоб послати сигнал для всього хокею Швеції. Сигнал про те, що потрібно цінувати різноманяття. Сподіваємося, що це також допоможе розвитку нашого міста», - йдеться в заяві на офіційному сайті клубу.

Таке рішення клубу викликало більший ажіотаж в соціальних медіа в Швеції. «Це просто безумство, ми не очікували, що це приверне стільки уваги», - наводить слова бренд-менеджера клубу Мікаеля Ласу Expressen.

Місто Кіруна є північним містом Швеції та одним з великих промислових центрів. На шахті біля міста Кіруна виробляється близько 90% всієї залізної руди в Євросоюзі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: ua.tribuna.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти