112

Мер міста Мюнхен підтримує КиївПрайд!


КиївПрайд підтримує мер Мюнхена, міста-побратима Києва. А ви знали, що цього року виповнюється 25 років дружбі Києва і Мюнхена?

Мер міста Мюнхен підтримує КиївПрайд!

Муніципальна радниця Лідія Дітріх вирушає як представниця мера Дітера Райтера до міста-побратима Києва.

Мюнхенська делегація відвідує прайд-тиждень і візьме участь у запланованому Марші Рівності. Київ проводить КиївПрайд з 30 червня по 6 липня. Столиця федеральної землі Мюнхен з самого початку підтримує Марш Рівності (Christopher Street Day) у місті-побратимі. З Мюнхена до Києва вирушають представниці/ки ЛГБТ-спільноти та міська радниця Лідія Дітріх. Лідія Дітріх була першою жителькою Мюнхена, яка відвідала КиївПрайд.

Міська радниця Лідія Дітріх (партія «Союз 90/Зелені») відбуває до Києва у складі делегації, а саме як представниця мера міста Мюнхена Дітера Райтера (СДПН). "Особливо цього року важливо продемонструвати, що права людини будуть підтримуватися. Місто-побратим Мюнхен може і хоче підтримати нове керівництво Києва на його шляху до Європи, у розвитку демократії та правової держави", - говорить політикиня. Пані Дітріх сама ініціювала співпрацю між Мюнхеном та Києвом у галузі ЛГБТ-питань два роки тому, коли вона разом із помічником Сашею Хюбнером відвідала перший, зірваний тоді КиївПрайд. У минулому році вона приїздила разом із Гепом Монатцедером (партія «Союз 90/Зелені»); Прайд тоді вдалося провести при значних мірах безпеки.

Організаторки та організатори КиївПрайду з 30 червня по 6 липня підготували широку програму для спільноти лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей (ЛГБТ) з прийомами, лекціями, дебатами, концертами і вечірками, до якої причетна також і мюнхенська делегація. Із Мюнхена та Берліна до Києва приїздить квір-група "Tubbe". Крім того, жінки з мюнхенської делегації візьмуть участь у відкритій дискусії з назвою "Місце лесбійок на гетеронормативній планеті. Форми лесбійського активізму у Мюнхені". Протягом всього тижня мюнхенки та мюнхенці зустрічатимуться з представницями та представниками київських ЛГБТ-організацій, а також Фонду імені Гайнріха Бьолля і Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Також планується прийом у посольстві Німеччини.

Боротьба за єдину Україну.

Українська ЛГБТ-спільнота після революції виступає за асоціацію з ЄС. "Україна мусить розбиратися із зовнішньою агресією, суспільні групи зіштовхують лобами. Ми виступаємо проти цього", - говорить Олена Шевченко, співголова оргкомітету КиївПрайду та керівниця київської ЛГБТ-організації "Інсайт". "Ми за мир і толерантність, за суспільний консенсус. Права людини для нас, українок та українців, не є пустими словами. У традиціях нашої країни виходити на вулиці заради свободи. Це ми і робимо". Саме тому гасло Прайду цього року – "Україна - єдина, і ми - її частина".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти