226

Нардепи від «Свободи» вимагають заборонити «марш збоченців»


1 липня народні обранці від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко, Олександр Мирний і Богдан Бенюк направили депутатське звернення головам СБУ, МВС і меру Києва з вимогою недопущення проведення Маршу рівності 5 липня в столиці України та по всій країні.

Нардепи від «Свободи» вимагають заборонити «марш збоченців»

Про це повідомляє офіційний сайт ВО "Свобода".

Народні депутати аргументували свою гомофобну позицію звичними «традиційними сімейними цінностями»: «Щороку ЛГБТ-спільнота намагається проводити низку заходів, які викликають загальний протест та несприйняття в українському суспільстві. Окрім того, проти так званих "гей-парадів" виступають численні громадські організації, які у відстоюють традиційні сімейні цінності, а також релігійні громади та мешканці столиці. Категоричне несприйняття маршу збоченців щороку викликає силове протистояння між громадянами, для стримання якого залучаються сотні правоохоронців».

Окрім цього вони вважають Марш рівності (який вони іменують «гей-парадом») недоцільним через «складну зовнішньо- та внутрішньополітичну ситуацію в Україні, високу ймовірність використання масових акцій для політичних провокацій і вчинення терактів».

Якщо владні структури не відреагують на звернення нардепів, вони обіцяють зібрати на акції протесту «тисячі порядних українців».

Нагадаємо, що Марш рівності в рамках проведення форуму-фестивалю "КиївПрайд 2014" запланований на 5 липня.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти