95

Обама пожартував, що йому у пироги підкладають наркотики


Президент США разом із дружиною давали традиційний прийом з нагоди місяця ЛГБТ-гордості, на який було запрошено представників секс-меншин з усієї країни.

Обама пожартував, що йому у пироги підкладають наркотики

 На офіційному прийомі з нагоди місяця ЛГБТ у США президент Барак Обама пожартував, що їсть страви, у яких містяться важкі наркотики, повідомляє Breitbart. Жарт про те, що шеф-кухар Білого дому, можливо, додає в улюблені пироги президента крек, прозвучав у присутності преси. Відеозапис фрагменту промови Обами потрапив у мережу.

Обама розповів, що десерти та його улюблені пироги від шеф-кухаря президентської сім'ї настільки смачні, що іноді здається, ніби туди додають наркотики. "Не знаю, що він робить... Може, кладе в них крек", - пожартував президент. Він також додав, що про всяк випадок всій президентській сім'ї довелося відмовитися від поїдання солодощів у будні.

Гостей прийому насмішило припущення президента. Однак Мішель Обама все спростувала: "Ні, він цього не робить! У наших пирогах немає крека", - реабілітувала шеф-кухаря перша леді.

Раніше Обама під час передвиборчої агітації зізнавався у вживанні наркотиків - щоправда, легких. Востаннє таку заяву президент США зробив у січні цього року в інтерв'ю американському тижневику New Yorker.

"Я курив "травичку" у підлітковому віці і вважаю, що це не лише погана зивчка, а й вада, така ж шкідлива як і паління цигарок. Я не думаю, що дія марихуани небезпечніша за алкоголь", - сказав Обама.

Про свої витівки з марихуаною він розповів у статті 1995 року, що мала назву "Мрії мого батька", а також у 2012 році у біографічній книзі "Барак Обама: Історія" американського журналіста, лауреата Пулітцерівської премії Девіда Маранісса.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: Dt.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти