325

ЛГБТ-інтергрупа Європейського Парламенту підтримує КиївПрайд


ЛГБТ-інтергрупа Європейського Парламенту підтримує КиївПрайд

"Любі київські друзі, нам дуже шкода, що ми не зможемо бути разом з вами на Міжнародному Форумі ЛГБТ-спільноти «КиївПрайд-2014». ЛГБТ-інтергрупа Європейського Парламенту висловлює вам найщирішу підтримку у зв’язку з цим важливим заходом", - пишуть в заяві.

Минулий рік був важким і неспокійним не тільки для України в цілому, але й особливо для ЛГБТ-спільноти.

У той час, коли активісти Майдану відстоювали права людини, події минулих місяців засвідчили погіршення ситуації з правами ЛГБТ, особливо у Криму та на Сході України. Одночасно підтримка і захист урядом ЛГБТ-спільноти від дискримінації - мізерна. Ми повинні нагадати Україні, що європейські цінності та загальні права людини також включають права ЛГБТ - і це не підлягає обговоренню. Ми дуже зацікавлені у зміцненні зв’язків з Україною, але мета цієї поглибленої співпраці полягає у зміцненні прав і свобод людини. Ми будемо продовжувати боротися за це у Європейському Парламенті.

У сучасному суспільстві страх і ненависть не можуть бути способом боротьби з тими, хто відрізняється від нас – навпаки, ми всі повинні бути пишатися різноманітною безліччю спільнот, присутніх в наших містах, селах і суспільстві в цілому.

Ми бажаємо вам всього найкращого на КиївПрайді-2014.

З повагою і солідарністю,
Ульріке Луначек
Софі Інвельд
Клод Морес
Брюссель, 30 червня 2014 року

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти