130

Стало відомо хто і чому в Євпаторії вбив іноземця-гея


У вбивстві 50-річного іноземного туриста, тіло якого знайшли 23 червня, підозрюють місцевих жителів: чоловіка і жінку. Про це повідомило слідче управління, яке займалось пошуком вбивць на окупованій кримській території.

Стало відомо хто і чому в Євпаторії вбив іноземця-гея

Слідчими було встановлено, що причетна до злочину жінка познайомилась із туристом в інтернеті. Дізнавшись, що він хоче приїхати в Євпаторію, вона запропонувала своєму раніше судимому знайомому пограбувати мандрівника, перед цим його напоївши.

Увечері в день вбивства жінка і потерпілий розпивали спиртне неподалік пам'ятника, а коли алкоголь і клофелін не спрацювали, спільник жінки, який знаходився неподалік, напав на потерпілого і задушив його. Після цього з авто злочинці викрали гроші сумою 9 тис. руб і 1,6 тис. євро, підпалили машину і зникли з місця злочину.

На даний момент злочинців затримано.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли про гомосексуальну орієнтацію жертви і можливу причину вбивства на грунті нетерпимості.

Джерело: investigator.org.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти