175

Рікі Мартін шукає хлопця-реаліста


Один із найгарячіших холостяків світу Рікі Мартін заявив, що мріє про велику сім’ю.

Рікі Мартін шукає хлопця-реаліста

42-річний артист, який вже виховує 5-річних синів-близнюків, хоче мати донечку. У цьому Рікі зізнався в інтерв’ю журналу "People".

"Я хочу бути батьком дівчинки. Батьківство все змінює. Я тільки на початку шляху. Я хочу більше дітей!" – заявив співак.

Мартін, який у січні цього року розлучився зі своїм коханим Карлосом Гонсалесом, вже у пошуку нового чоловіка. Артист точно знає, які якості мають бути у його партнера.

"Я більше мрійник, тому хочу бачити поруч із собою когось, хто буде хоча б трохи більш реалістичним, ніж я... Когось, хто зможе доповнити моє творче безумство і повернути мене на землю, коли я загрузну у творчому хаосі. Я люблю зобов'язання", - пояснив він.

Також Рікі розповів і про підростаючих синів Маттео і Валентино:

"Вони люблять подорожувати. Вони дуже музичні діти і маленькі художники. Вони - це "міні я". Я навіть не можу припустити, чим вони захочуть займатися в майбутньому, але в будь-якому разі я їх підтримаю".

Джерело: tabloid.pravda.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти