77

Марш рівності чи фейковий гей-парад?


В соціальних мережах ширяться чутки, що Марш рівності, запланований на 5 липня, насправді організований російськими спецслужбами для провокацій та для картинок російських ЗМІ.

Марш рівності чи фейковий гей-парад?

Зважаючи на попередній досвід та спекуляції на темі ЛГБТ-спільноти недобросовісними політтехнологами, зараз мережею Facebook ширяться новини про те, що "Марш Рівсності", запланований на 5 липня, - це проект російських спецслужб, що має на меті зіткнути лобами громадян. 

Таку інформацію було розміщено на Facebook-сторінці "Церковь Свидетелей Покращення", яка має 55 тисяч підписників.

Те, що до "Маршу рівності" ставляться несерйозно, - новина, яка не повинна дивувати. За останній рік дві найбільші акції "ЛГБТ-спільноти" були фейковими та організованими недобросовісними політтехнологами.

Першою такою акцією був гей-марш київських безхатченків, фото з якого ілюструвало новини про фейковий "марш рівності". Другою акцією був "гей прайд" на Євромайдані. Саме тоді словники багатьох українців поповнились словосполученням "гей-тітушка".

Завдяки вчасному реагуванню ЛГБТ-активістів, оперативно розповсюдженому ВБО «Точка опори» спростуванню, заявам ЛГБТ-організації України про Євромайдан та ЛГБТ й вчасним коментарям спікерів спільноти, вдалось мінімізувати негативний ефект фейкової акції. Журналісти скептично ставились до висвітлення організованого дійства, а більшість сюжетів на телебаченні супроводжувались коментарями справжніх ЛГБТ-активістів про проплаченість та замовність акції. 

Зважаючи на оприлюднену заяву організаторів, Марш рівності - не є фейковою акцією проросійських сил, а офіційним заходом в рамках Міжнародного форуму-фестивалю ЛГБТ «КиївПрайд2014».

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти