130

Сепаратист порадив новому міністру оборони України організувати гей-парад в Севастополі


Вчорашню заяву новопризначеного глави Міністерства оборони України Валерія Гелетея про «парад перемоги в Севастополі» не всі сприйняли позитивно.

Сепаратист порадив новому міністру оборони України організувати гей-парад в Севастополі

Слова Гелетея севастопольці назвали «плодом хворобливої уяви», а його самого - людиною, яка не має уявлення про реальну політичну ситуацію.

«Наміри українського міністра оборони не збігаються з планами міста федерального значення Російської Федерації на найближчі тисячу років. Ми не збираємося проводити тут українські паради, а тільки паради російських кораблів, військових частин і вільних російських громадян Севастополя », - передає ІТАР-ТАСС слова заступника губернатора Севастополя Євгена Дубовіка.

У свою чергу заступник командира добровільного громадського формування «Рубіж», корінний севастополець Костянтин Заруднєв висловився ще більш радикально. «Вони можуть провести тут хіба що гей-парад. Нехай надягають кітелі, стрінги і туфлі на підборах. Тільки марширують не в центрі міста, а там, де ми вкажемо», - пояснив Заруднєв.

Джерело: russian.rt.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти