360

Член ВО «Свобода» назвав Марш рівності ЛГБТ «маршем екстремістів»


Заступник голови Київської обласної ради і член політради ВО "Свобода" Юрій Ноєвий опублікував свої гомофобні думки у «Gazeta.ua» щодо запланованого на суботу Маршу рівності ЛГБТ.

Член ВО «Свобода» назвав Марш рівності ЛГБТ «маршем екстремістів»

«5 липня 2014, у цю суботу, представники педерастичного лоббі в Україні вирішили познущатися з демократії і цінностей Майдану», - так розпочав своє звернення політик.

З тексту стало зрозуміло, що Ноєвого не влаштовує наявність не лише відкритих ЛГБТ, але й «бородатих чоловіків»: «В Україні нема ніяких проблем у того, хто хоче робити вдома те, що хоче. Той власне і не бігає по Києву і не показує на себе пальцем: "Подивіться на педераста, у мене теж є руки і ноги". А ті, хто робить так, насправді діє умисно на провокацію, щоб її показали путінські ЗМІ. Це доллє масла у вогонь війни: шахтарям будуть крутити по ТБ, що от до чого Майдан призвів - по Києва ходять натовпи чоловіків із бородами і кричать за Євросоюз. Недаремно Московський патріархат використовує це для своїх провокацій проти України».

Ноєвий назвав права ЛГБТ «особливими правами для збоченців».

Повний текст гомофобного звернення доступний за посиланням.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти