89

Маршу нема, а спекуляції - є, або до чого приводить мовчання політиків


Попри те, що Марш рівності відмінили, недобросовісні політтехнологи вирішили не втрачати нагоду поспекулювати на темі прав ЛГБТ. Сьогодні під їхній приціл потрапив Андрій Парубій.

Маршу нема, а спекуляції - є, або до чого приводить мовчання політиків

Мережею поширють заяву, яку нібито виголосив Секретар РНБО - Андрій Парубій. В заяві політик закликав колег проявити толерантність до сексменшин і не заважати їм проводити Марш Рівсності. 

«Я був дещо здивований заявою мера Києва, який закликав представників ЛГБТ-спільноти відмовитися від своїх планів на проведення масових заходів. Це не позиція європейського політика. Толерантність до різних соціальних груп, у тому числі до геїв, є однією з ключових європейських цінностей, за які ми всі боролися на Євромайдані. Так само як і право на мирні демонстрації. Тому зараз не час ділити такі заходи на правильні чи неправильні тільки на основі сексуальної орієнтації людей, які беруть в них участь. Це не демократичний підхід », - сказав Парубій.

Секретар РНБО зазначив, що хворобливе ставлення влади до представників сексуальних меншин є спадщиною тоталітарних режимів і заявив, що суспільство «має переступити цю межу».

«Немає нічого страшного у проведенні гей-парадів. Краще гей-парад у Києві, ніж війна на Донбасі. Тому ми повинні провести такий парад, щоб побачити, що життя продовжується. Суспільство вже давно мало переступити цю межу. Не потрібно намагатися штучно підвищити свій рейтинг, спекулюючи на темі ЛГБТ. Політики повинні проявити толерантність», - підкреслив Парубій.

В фейкові йновині також пишуть про те, що Парубій вже давно відвідує гей-паради закордоном, а його хорошим товаришем є Віталій Портніков, який фігурував у гей-скандалі.

Поки наші політики не почнуть робити справжні європейські заяви - цей вакуум буде заповнюватися всіляким чорно-голубим піаром, а проблема дискримінації ЛГБТ залишатиметься відкритою.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти