142

Міська радниця мера Мюнхену розповіла, чому Україні потрібен Марш рівності ЛГБТ


Лідія Дітріх, яка уже втретє приїздить до Києва, аби взяти участь у Марші рівності ЛГБТ-спільноти, розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода", чому потрібно було провести правозахисну акцію на вулицях Києва.

Міська радниця мера Мюнхену розповіла, чому Україні потрібен Марш рівності ЛГБТ

Вона пояснила, що Марш рівності це не "святкування, не вечірка, ми не розважаємося. Ми проводимо демонстрацію за права людини". Вона висловила сподівання, що ця інформація дійде і до міського голови Києва Віталія Кличка. Вчора він назвав ініціативу "розважальним парадом", який не співвідносний із жахливими подіями на сході України.

Дітріх прокоментувала скасування Маршу: "Я не берусь судити, чи скасування Маршу рівності було правильним рішенням, я розумію і ту, і іншу сторону. Проте для спільноти і всіх активістів – це велике розчарування. Сподіваюсь, наступного року ми спробуємо знову. Тоді, ймовірно, вдасться провести марш на Хрещатику чи на Майдані, і вже не знадобиться стільки захисту".

Міська радниця мера Мюнхену зазначила, що в Мюнхені взагалі не потрібно захисту для ЛГБТ-спільноти. А в Україні, на її думку, це трапиться "може не зараз, не наступного року, а років через 10".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти