496

Монтян сказала, що публічний камін-аут - це завжди корисно


Українська адвокатеса і суспільно-політична діячка Тетяна Монтян в студії «Радио Вести» розповіла, чому на своїй сторінці у Facebook публікує скандальні матеріали, які можуть стосуватись подробиць особистого життя відомих українців.

Монтян сказала, що публічний камін-аут - це завжди корисно

Журналіст Костянтин Дорошенко запитав у Монтян чому вона на своїй сторінці у Facebook публікує досить скандальні речі, які можуть ганьбити чиюсь репутацію.

«Я вважаю, що суспільство має право знати усілякі інтимні подробиці про своїх обранців. Не хочеш, щоб хтось щось публікував про твоє особисте життя – сиди вдома і грай в доміно. І твоїм особистим життям зацікавляться лише бабці на лавці», - відповіла Монтян.

На думку Монтян, з нею бояться судитись жертви провокацій, тому що не хочуть привертати увагу до своїх «непристойних діянь»: «Якщо вони зроблять таку дурість і  подадуть на мене в суд, тоді суспільство буде ще довго обсмоктувати всі перипетії».

Дорошенко перепитав у Монтян чи дійсно подробиці особистого життя можуть дати позитивну інформацію нашому суспільству, яке і так є достатньо «озлобленим і святенницьким».

Монтян відповіла: «Якщо при цьому людина бере участь у спільних проектах з записними гомофобами, які свої гомофобні висловлювання тиражують на всю країну, включають у свою політичну партію і при цьому людина називає себе «совістю нації», тоді публічний камін-аут - це завжди дуже корисно. Тому що мова не про те, що він і з ким робить своїми статевими органами, а справа в тому, що дана людина - лицемір і брехун, і суспільство має право про це знати».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти