105

«ILGA-Europe» занепокоєна дискримінацією українських ЛГБТ


Європейська асоціація ЛГБТІ-людей «ILGA-Europe» висловила свою стурбованість щодо скасування Маршу рівності в столиці України.

«ILGA-Europe» занепокоєна дискримінацією українських ЛГБТ

«ILGA-Europe» відмічає недопустимість того, що українським ЛГБТ-правозахисникам було відмовлено в захисті права на мирне зібрання 5 липня.

«В той час, як країна переживає глибокі зміни і труднощі, особливо важливо забезпечити, щоб права усіх громадян поважали і всі могли повною мірою скористатися своїми основоположними політичними і громадянськими правами», - повідомляється в зверненні на офіційній сторінці «ILGA-Europe».

Виконавча директорка «ILGA-Europe» Евелін Парадіс сказала: «Реалізація основоположних прав людини не є розвагою. ЛГБТ і їх друзі в Україні просто утверджують свої конституційні права, що відповідно до істинної демократії не може бути запереченим. Українська влада чітко визначила ціль побудови європейської демократії. На цьому шляху вона повинна гарантувати повагу до громадянських і політичних прав меншин».

«ILGA-Europe» висловила свою повну підтримку і солідарність з українською ЛГБТ-спільнотою під час такого складного і переломного часу в країні.

Організація також висловила своє бажання працювати з українською владою у сфері поліпшення антидискримінаційного законодавства і практичної його реалізації.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти