259

Гомофоба-екстреміста, який напав на ЛГБТ-депутатку, не судитимуть?


Австрієць, який під час гей-прайду бризнув кислотою на депутата Європарламенту Ульрік Луначек, уникнув суду.

Гомофоба-екстреміста, який напав на ЛГБТ-депутатку, не судитимуть?

В Австрії правоохоронні органи не стали притягувати до відповідальності гомофоба, який облив кислотою відому депутатку Ульрік Луначек, пише Österreich.at. Ця жінка займає пост віце-президента фракції "зелених" у Європарламенті та активно бореться за права ЛГБТ.

"Кислотна атака" на 57-річну Ульрік Луначек була здійснена під час традиційної акції на підтримку ЛГБТ-спільноти, що проходила 13 червня в Відні.

Під час інтерв'ю до неї наблизився зловмисник і виплеснув на політика масляну кислоту. На щастя, Ульрік не отримала травм, хоча її одяг та обладнання журналістів були пошкоджені.

Луначек назвала подію безпрецедентним випадком в історії проведення віденських гей-прайдів, пише газета The Huffington Post.

Поліції не вдалося оперативно затримати зухвалого гомофоба. Зрештою, австрійська поліція з'ясувала особу нападника. Однак порушувати щодо нього кримінальну справу правоохоронці не стали, посилаючись на те, що від хуліганської витівки ніхто не постраждав. Позицію влади озвучив прокурор Томас Вексей, і вона обурила Ульрік. Жінка-депутат має намір домагатися скасування скандального рішення і притягнення гомофоба до відповідальності.

Джерело: www.newsru.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти