107

ЄС вимагає від Києва захисту меншин від дискримінації


Сьогодні під час засідання міжнародних кредиторів єврокомісар Штефан Фюле повідомив українській стороні, що в обмін на фінансову допомогу чекає реформ у галузі захисту прав меншин.

ЄС вимагає від Києва захисту меншин від дискримінації

Про це повідомляє "Deutsche Welle".

Фюле відмітив, що подальша фінансова підтримка України з боку ЄС буде залежати від виконання київською владою зобов’язань по реформуванню правової системи та управління, а також дотримання прав людини та основних свобод, "насамперед, щодо представників меншин".

Віце-прем'єр України Володимир Гройсман, який був присутній на нараді, підтвердив необхідність реформ.

"Українці зробили впевнений вибір на користь шляху до Європи, але ціна, яку ми за це платимо, дуже висока", - цитує слова Гройсмана агентство AFP.

Урядовець завірив європейських колег, що фінансова підтримка не буде "розтрачена даремно".

Нагадаємо, що 13 травня Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні) проігнорувавши ознаки "сексуальна орієнтація" і "гендерна ідентичність", як цього раніше вимагала Європа, правозахисні організації і українська ЛГБТ-спільнота.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти