113

Американська лесбійка судиться за право бути похованою з дружиною


Ветеран військово-морського флоту подала позов до окружного суду США в місті Бойсе, штат Айдахо, після того, як їй відмовили у отриманні праху покійної дружини. 74-річна Меделін Тейлор бажає щоб її поховали поруч з її нині покійною дружиною Жанною Мікснер. Жінки вступили в цивільний союз у 1995 році в штаті Орегон, і в одностатевий шлюб в Каліфорнії у 2008 році.

Американська лесбійка судиться за право бути похованою з дружиною

Незважаючи на те, що на федеральному рівні ветерани-військовослужбовці ЛГБТ мають право бути похованим разом, цвинтар у Айдахо є власністю цього штату. А на його території діє конституційна заборона одностатевих шлюбів.

Національний центр прав лесбійок (NCLR) подав позов від імені Тейлор.

На початку цього року президент HRC Чед Гріффін закликав колишнього Міністра у справах ветеранів США Еріка Шінсекі забезпечити визнання одностатевих подружніх пар незалежно від того, де вони мешкають.

Минулого місяця Міністерство у справах ветеранів оголосило, що може надавати допомогу на поховання ЛГБТ, які перебувають в цивільних союзах і домашніх партнерствах. Ця гарантія надає ті ж переваги у похованні, які отримують пари, які перебувають в одностатевому шлюбі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти