152

Базовий курс з прав людини та дій на захист суспільних інтересів


Центр Громадянських Свобод, Міжнародний Молодіжний Правозахисний Рух і Міжнародна Школа Прав Людини і Громадянських Дій запрошують взяти участь у Базовому курсі з прав людини та дій на захист суспільних інтересів, що відбудеться 26-27 липня у Києві.

Базовий курс з прав людини та дій на захист суспільних інтересів

Базовий курс - це місце зустрічі людей із активістського, правозахисного, журналістського, студентського, викладацького, волонтерського середовищ та усіх тих, хто небайдужі до ситуації в країні і хотів би дізнатися про те, як її можна змінити.

Основний ведучий семінару - Андрій Юров - почесний президент Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху, голова Кримської Польової Місії з прав людини, експерт Ради Європи, член Ради при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини, один з провідних правозахисників Східної Європи, інтелектуал і соціальний філософ.

На кого орієнтований тренінг?

«Два гасла, які мені найчастіше доводилось чути протягом останніх півроку звучать так: «Права людини - понад усе!» та «Права ЛГБТ – це права людини». З одного боку, наш Базовий курс не є спеціальним навчанням для ЛГБТ-спільноти. З іншого боку, кожен та кожна із ЛГБТ є людиною. І виходить, що це можливість для представників та представниць спільноти розібратись якими ж такими правами людини вони володіють і як ці права можуть реалізуватись в українському контексті. А головне – що ми маємо робити, щоб права людини дійсно були понад усе для всіх, зокрема, ЛГБТ-людей », - координатор освітніх програм Центру Громадянських СвободНазарій Боярський

На Базовому курсі ви зможете почути відповіді на такі питання:

  • Права людини: філософська концепція чи система правових норм?
  • Чим порушення прав людини відрізняються від будь-якої несправедливості?
  • Хто ж такі правозахисники?
  • Як і навіщо можна і потрібно захищати права людини?

Участь у семінарі безкоштовна. Організатори забезпечать учасників харчуванням, а також оплату проїзду та проживання для іногородніх учасників та учасниць (найбільш економним видом транспорту). Семінар проходитиме з 11.00 до 20.00 години щоденно.

УВАГА: робоча мова семінару російська, тож просимо заповнювати анкету російською також.

Для участі в семінарі необхідно заповнити анкету (необхідна попередня реєстрація на сайті) до 19 липня. Відбір на участь у семінарі проводиться на конкурсній основі. З кандидатами та кандидатками на участь проводитиметься телефонна співбесіда.

За додатковою інформацією просимо звертатись до координатора освітніх програм Центру Громадянських Свобод Назарія Боярського (+380 50 411 20 42) або за електронною скринькою

            

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти