257

Друга світова війна, яка оголила


В США вийшла книга Майкла Стокса, яка ілюструє одностатеві стосунки між солдатами під час Другої світової війни. Книга містить більше 500 зображень солдатів і матросів з Австралії, Англії, Франції, Італії, Польщі, Росії, і США.

Друга світова війна, яка оголила

Кожен день для військовослужбовця під час Другої світової війни був потенційно останнім. Щоб допомогти зміцнити армію і зберегти від емоційного жаху бою, командири закликали солдат формувати міцні приятельські стосунки. Військові завжди трималися разом, щоб підтримувати один одного та рятувати у складні моменти. Інколи між ними виникав інтимний зв'язок.

Між боями, коли солдати не стояли стояли пліч-о-пліч у жорстокій різанині, вони розслаблялися і скидали напругу, вигадуючи шалені ігри.

Минулого століття фотокамери були розкішшю, а зйомка - відповідальним процесом. На фото невідомий автор зафіксував момент "чоловічої дружби". Фотограф Майкл Стокс з Лос-Анджелесу, якому належить ідея створення книги, провів роки у пошуках фотографій і зібрав їх понад 500.

В його колекції фотографії солдат і матросів з Австралії, Англії, Франції, Італії, Польщі, Росії, і США.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Купити книгу  Taschen.com та Amazon.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти