179

Том Дейлі і Гарет Томас увійдуть до спортивної Зали Слави геїв і лесбійок


Британські зірки спорту - бронзовий призер Олімпіади, стрибун у воду Том Дейлі і колишній валлійський регбіст Гарет Томас - увійшли у список спортсменів, які будуть відзначені в американській Національній спортивній Залі Слави геїв і лесбійок.

Том Дейлі і Гарет Томас увійдуть до спортивної Зали Слави геїв і лесбійок

Першу американську спортивну Залу Слави для геїв і лесбійок - відкрито минулого року.

Серед спортсменів, які минулого року увійшли до Зали Слави, були баскетболіст Джейсон Коллінз, британський регбіст Бен Коен, легенди великого тенісу Біллі Джин Кінг, Мартіна Навратілова і Рене Річардс, боксер Орландо Круз і бейсболіст Гленн Берк.

Виконавчий директор Зали Слави Білл Габрад заявив, що рішення про створення подібного місця вшанування ЛГБТ-спортсменів змінює ставлення до прийняття ЛГБТ в суспільстві.

Зал Слави повинен підкреслити труднощі, з якими стикаються геї і лесбійки в спорті через свою сексуальну орієнтацію.

Список 2014 року включатиме колишнього гравця НБА Джона Амечі, трансгендерного учасника змішаних бойових мистецтв Феллон Фокс, корпорацію Nike, вбитого мера Сан-Франциско Джорджа Москоне і інших.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти