189

Стівен Фрірз прокоментував ставлення до прав ЛГБТ в Україні


Знаменитий британський кінорежисер і головна зірка цьогорічного кінофестивалю в Одесі відповів на запитання Національного ЛГБТ-порталу України щодо прав ЛГБТ в Україні.

Стівен Фрірз прокоментував ставлення до прав ЛГБТ в Україні

На прес-конференції, присвяченій приїзду британського кінорежисера, журналіст Національного ЛГБТ-порталу України поцікавився у гостя, чи знає він про те, що в Україні утискаються ЛГБТ і як він ставиться до відстоювання ЛГБТ-спільнотою своїх прав.

Режисер у відповідь пожартував, що якщо Україна гомофобна то йому "варто збиратись в аеропорт".

"Дивно, але у 80-х роках я зняв два фільми підряд про це (авт. про геїв). Один з них був про англійського драматурга. І десь через десятиріччя я зрозумів, що це був спосіб нападу на пані Тетчер. Наскільки мені зрозуміло, ви тут усі боготворите її. Це правда, що ви всі її боготворите?" - з сарказмом запитав Стівен Фрірз.

Він мав на увазі свої фільми "Моя прекрасна пральня" і "Нагостріть свої вуха", в яких були герої-геї. Маргарет Тетчер, як відомо, представляла Консервативну партію, яка стояла на гомофобних позиціях.

Фрірз зазначив, що виступає за толерантне суспільство. І незважаючи на те, що Великобританія досить консервативна країна, вона етап прийняття ЛГБТ пройшла, та стає "багатокультурною і толерантною".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти