199

Британський футболіст підтримав камін-аут Яна Торпа


Знаменитий футболіст і екс-гравець збірної Англії Гарі Лінекер заявив, що зізнання плавця Торпа в тому, що він гей, - вчинок правильний і сміливий.

Британський футболіст підтримав камін-аут Яна Торпа

«Ян Торп, ти молодець, що «розкрив» себе. Друже, це дуже сміливе і правильне рішення», - написав Лінекер у своєму Твіттері.

Нагадаємо, що п'ятиразовий олімпійський чемпіон та багаторазовий чемпіон світу, австралійський плавець Ян Торп вчора зізнався в гомосексуальній орієнтації.

Він зробив це в інтерв'ю відомому журналісту Майклу Паркінсону. Раніше спортсмен категорично заперечував цей факт, зокрема, в автобіографії «Це я», яка вийшла в 2012 році. «Щоб прояснити цю ситуацію - я не гей», - написав два роки тому Торп.

«Я довго думав про свою орієнтацію. Я говорив неправду. Тільки в останні тижні я зміг сказати про це своїм близьким. Мені не хочеться, щоб молоді люди відчували себе так само. Деякий час я хотів сказати про це, але не міг. Я думав, що не зможу цього зробити. Я жив з цим. Брехня стала дуже великою, я не хотів, щоб люди задавалися питанням про мою чесності. Сюди ще долучилося его. Мені легше зізнатися в тому, що я - гей. Мої батьки сказали, що люблять мене і підтримують. Частина мене не знала, чи хоче Австралія, щоб її чемпіон був нетрадиційної орієнтації. Але я сказав всьому світу про це. Я не міг залишити своїх друзів і родину, тому не зважився на самогубство. Думаю, це єдине, що зупинило мене», - цитує Торпа The Daily Mail з посиланням на інтерв'ю австралійському телебаченню.

Нагадаємо, Торп володів світовим рекордом на дистанції 400 метрів майже десять років.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти