180

Ювілейний гей-прайд в Санкт-Петербурзі проведуть 26 липня


5-ий щорічний ЛГБТ-прайд в північній столиці РФ запланували провести в кінці липня. Про це повідомляє портал GayRussia.Ru з посиланням на організаторів.

Ювілейний гей-прайд в Санкт-Петербурзі проведуть 26 липня

Подія буде присвячена приверненню уваги суспільства і влади до проблем лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів в Російській Федерації.

Організатори стверджують, що мають намір узгодити проведення своєї маніфестації з владою міста в установленому законом порядку. І вже подали заявки на проведення правозахисної акції.

Минулорічна акція тривала всього лиш 10 хв., так як міліція вирішила її достроково припинити, посилаючись на рішення адміністрації міста. Тоді ж було затримано близько 60 учасників маршу за участь у нібито "несанкціонованому" мітингу. Згодом усі були виправдані і випущені на волю.

Сумнозвісний політик-гомофоб Віталій Мілонов висловив своє невдоволення подібною ініціативою, заявивши , що суспільство "не бажає чути і бачити цієї проблеми".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти