70

Депутат проти проведення гей-параду в Петербурзі


Віталій Мілонов назвав подібного роду парад "шабашем"

Депутат проти проведення гей-параду в Петербурзі

ЛГБТ-спільнота збирається провести ЛГБТ-прайд 26 липня в Петербурзі для залучення уваги суспільства та держави до проблем лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів. Активісти подали повідомлення в адміністрації Центрального, Адміралтейського і Василеостровского районів. У заявках на проведення ходи і мітингу вказана чисельність від 200 до 600 осіб.

Депутат Законодавчих зборів Петербурга Віталій Мілонов виступив проти проведення гей-параду. За його словами, суспільство потрібно захищати від подібних публічних акцій, пояснив парламентарій.

- По-перше, суспільство не хоче ці проблеми чути і бачити. Ці проблеми в громадському контексті відсутні. Може, у них якісь особисті проблеми. Але свої проблеми нехай вони вирішують не на вулицях міста. У нас не допускається проведення подібного роду шабашів. З метою захисту суспільства від подібних акції, - переконаний Милонов.

У 2013 році влада узгодили ЛГБТ-акцію на Марсовому полі, проте пізніше дозвіл було відкликано. Поліція затримала близько 60 осіб, яких звинуватили у проведенні несанкціонованої акції.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: metronews.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти