207

Рікі Мартін подякував Яну Торпу за камін-аут


Відомий пуерторіканський співак і відкритий гей Рікі Мартін прокоментував нещодавнє зізнання австралійського плавця Яна Торпа, який довгий час приховував свою гомосексуальну орієнтацію.

Рікі Мартін подякував Яну Торпу за камін-аут

Рікі Мартін вважає, що вчинок спортсмена і неодноразовий олімпійський чемпіона подає надію і приклад мільйонам гомосексуальних підлітків в усьому світі.

Свою точку зору щодо гомосексуального зізнання Яна Торпа Мартін озвучив австралійській газеті «Herald Sun».

«Торп навіть поняття не має, що він зробив для ЛГБТ-спільноти у всьому світі. Він такий популярний ... Кажу це зараз, і казав це раніше. В світі живуть мільйони хлопчиків і дівчаток, котрі вчаться вживатись зі своєю сексуальною ідентичністю. Буде чудово, якщо хтось такий же популярний і успішний, як Торп, скаже їм: «Все в порядку. Будьте такими, як ви є, будьте щасливі». Спасибі, Ян, я пишаюся тобою,» - сказав Рікі Мартін.

Нагадаємо, що 5-разовий олімпійський чемпіон Ян Торп зробив камін-аут як гей минулого тижня. Його вчинок підтримав знаменитий англійський футболіст-гетеросексуал Гарі Лінекер.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти