130

Колишня помічниця Леді Гаги напише книгу про співачку


Колишня асистентка Леді Гаги Дженніфер О'Ніл розповість про роботу зі співачкою в книзі The Fame Monster («Монстр слави»). Так само іменується третій міні-альбом поп-виконавиці, випущений в листопаді 2009 року. Підготовкою рукопису до друку займеться американське видавництво Simon & Schuster, повідомляє The Guardian.

Колишня помічниця Леді Гаги напише книгу про співачку

 О'Ніл виконувала обов'язки помічниці співачки протягом двох років з 2009 по 2011 роки. У 2011 році вона подала в суд на Леді Гагу, вимагаючи заплатити їй кілька сотень тисяч доларів як понаднормових. За словами О'Ніл, їй доводилося трудитися 24 години на добу і сім днів на тиждень, іноді навіть спати зі своєю работодавцем в одному ліжку, бо та не може заснути на самоті. У число обов'язків асистентки входило стежити за багажем співачки, нагадувати про прийом ліків, будити її вранці і «оперативно забезпечувати рушником після душу».

Сама Леді Гага заперечувала ці заяви. «Дженніфер думає, що вона королева Всесвіту, але моя робота щодня робить королевою Всесвіту мене. Вона просто хоче витрусити з мене гроші », - говорила співачка у відповідь на позовну заяву О'Ніл в 2011 році. У жовтні 2013 судовий процес був закінчений, але про що домовилися конфліктуючі сторони, залишилося невідомим.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти