457

Грузинська оперна співачка Тамара Івері проведе благодійний концерт за права ЛГБТ


Кар'єра оперної співачки Тамари Івері (сопрано, Грузія) обірвалася на злеті, коли провідні театри розірвали з нею контракти через гомофобію. Але співачка вирішила виправити ситуацію і влаштувати благодійний концерт на захист прав ЛГБТ в грузинській столиці.

Грузинська оперна співачка Тамара Івері проведе благодійний концерт за права ЛГБТ

Оперна співачка Тамара Івері оголосила про благодійний концерт в підтримку ЛГБТ. Він відбудеться в Тбілісі 11 жовтня. Про це було сказано на прес-конференції з грузинською групою за права ЛГБТ Identoba разом із закликами інших артистів і виконавців взяти участь у концерті, який проходить в Всесвітній День камінг-ауту, - повідомляє GayStarNews.

Рік тому  Тамара Івері жорстко розкритикувала події 17 травня 2013 в Тбілісі. «Зупиніть «фекальні маси», - вимагала співачка в листі, - які приходять до нас із Заходу в ментальність нашого народу шляхом пропаганди». Грузинська ЛГБТ-спільнота переклала лист Тамари Івері англійською мовою і відправила в ряд ЗМІ.

В результаті, лист з'явився на сайті Limelight - англомовному сайті про мистецтво і класичну музику. На Тамару Івері посипався град критики. Про розрив контракту з Тамарою Івері повідомляли королівський театр La Monnaie (Брюссель) та «Опера Австралії». 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти