321

Антон Красовський жалкує про те, що зізнався в гомосексуальності


Відомий російський журналіст і відкритий гей Антон Красовський розповів в ефірі каналу «Дождь» про те, що «весь час, кожного дня» жалкує про те, що зробив камін-аут як гей.

Антон Красовський жалкує про те, що зізнався в гомосексуальності

На думку Красовського тема утисків ЛГБТ в РФ в цьому році у порівнянні з минулим просто стала менш обговорюваною: «В Росії нічого не змінилось і ця тема просто зникла. Зникла з ефіру».

«Зараз нова тема в ефірі. Знайшли нових ворогів. Справжніх ворогів, у яких є літаки», - сказав Красовський, натякаючи, що зараз інформаційний простір повністю заповнений темою війни на території України.

Ведуча програми «СИНДЕЕВА» запитала у Красовського, чи відчуває він гомофобні випади у свій бік. Красовський розповів, що коли він показує свої особисті повідомлення друзям-американцям, то "вони не розуміють, чому я не іду в суд, чому не емігрую, мені ж, зрозуміло, 28 разів пропонували виїхати».

Нагадаємо, що журналіст зробив камін-аут на початку 2013 року. В лютому шоумен навідувався в Київ на Майдан і дав ексклюзивне інтерв’ю Національному ЛГБТ-порталу України, де детально поділився враженнями від свого відвертого зізнання, подій в Україні тощо.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти