165

Барак Обама підписав заборону дискримінації за сексорієнтацією і гендерною ідентичністю в трудовій сфері


Президент США підписав сьогодні розпорядження про заборону дискримінації за ознаками «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» у трудовій сфері.

Барак Обама підписав заборону дискримінації за сексорієнтацією і гендерною ідентичністю в трудовій сфері

Сьогодні вранці Президент США під час урочистої церемонії в Білому домі підписав наказ, який забороняє дискримінацію ЛГБТ з боку роботодавців, шляхом внесення змін в два існуючі розпорядження.

Учасниками церемонії підписання наказу були президент Human Rights Campaign Чед Гріффін, виконавча директориня Національної робочої групи щодо проблем геїв і лесбійок Ріе Кері і перша в історії лесбі-членкиня Конгресу Теммі Болдвін.

Нововведення поширюватимуться лише на федеральних підрядників. Президент Обама знову звернувся до Конгресу США із закликом прийняти всеохоплюючий антидискримінаційний закон, який буде поширюватися на все працездатне населення США, а не тільки на тих, хто працює на федеральний уряд.

Підписуючи наказ Обама сказав: «Багато хто з вас працював протягом тривалого часу, щоб побачити, що цей день прийде. Сьогодні наш уряд стане справедливішим».

«Сьогодні в Америці мільйони наших громадян йдуть на роботу з усвідомленням, що вони можуть втратити її через те, що вони лесбійки, геї, бісексуали чи трансгендери. І це не правильно», - сказав лідер США.

Організація Human Rights Campaign, що захищає права геїв, лесбійок, бісексуалів і трансгендерів зазначила, що президентські накази «нададуть реальний і безпосередній вплив на життя мільйонів ЛГБТ по всій країні».

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти