212

Кісєльов вважає, що він не гомофоб, а просто «провокатор»


Скандальний російський телеведучий Дмітрій Кісєльов розповів про своє ставлення до геїв у інтерв’ю виданню GQ.

Кісєльов вважає, що він не гомофоб, а просто «провокатор»

Головний телевізійний рупор Кремля Кісєльов розповів як показував "квартал червоних ліхтарів" сину в Амстердамі і як ставиться до людей гомосексуальної орієнтації.

Свою фразу «спалювати серця геїв» він назвав образною і неправильно потрактованою:

««Спалювати серця геїв» було інтерпретовано як заклик брати живих геїв, за допомогою мачете вирізати у них серця і спалювати. Але це невірна інтерпретація. Моя фраза про серця була художньою прелюдією, образною провокацією, що було закладено режисерською конструкцією того шоу. Це запал для великої розмови. А сенс-то в тому, що в Америці палять серця геїв кожного дня».

Кісєльов таким чином говорив про донорство, яке на думку Кісєльова, «геям заборонене в усьому світі».

«Серця геїв, як і всі інші органи, разом з тілом кремують, нічого не отримуючи для продовження чийогось життя. Унаслідок підвищеного ризику зараження СНІДом і формами гепатиту. Я за те, щоб і Росія приєдналася до світової практики. Ось зміст висловлення», - пояснив свою позицію Кісєльов.

Після цього скандальний російський телеведучий сказав: «Урочисто присягаюся: я не гомофоб. І не антисеміт, в чому мене теж звинувачують. Наркоманом я теж не є».

Кісєльов усі свої фрази на кшталт «Америку в радіоактивний попел» і «спалювати серця геїв» назвав «троллінгом» і зумисною «провокацією».

Журналісти також запитали у Кісєльова чому він возив сім'ю у вільнодумні Нідерланди. Пропагандист відповів: "Наш тринадцятирічний син Федір захотів подивитися «квартал червоних ліхтарів» в Амстердамі. Ми сходили туди і показали. За що виправдовуватися?"

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти