482

Голлівуд розкритикували за негативне висвітлення життя ЛГБТ


За результатами дослідження Альянсу геїв і лесбійок проти дифамації (GLAAD) лише 17 із 102 студійних фільмів за минулий рік демонстрували героїв гомосексуальної орієнтації. Більшість з них були образливими для ЛГБТ-спільноти

Голлівуд розкритикували за негативне висвітлення життя ЛГБТ

«Відсутність знакових символів ЛГБТ в мейнстрімних фільмах, на додаток - застарілий гумор і стереотипи, є небезпека, що голлівудські кіностудії можуть більше нашкодити, коли йдеться про імідж ЛГБТ в світі», - сказала гендиректорка GLAAD Сара Кейт Елліс.

«Ці кіностудії - це очі і вуха мільйонів глядачів, і повинні відображати справжню картину нашого суспільства, а не годувати ненавистю і забобонами щодо ЛГБТ-людей у всьому світі», - додала вона.

Sony Pictures стала єдиною кіностудією, яка отримала хороші результати за підсумками дослідження. Позитивне зображення гей-образів було помічене у декількох фільмах цього голлівудського концерну: «Королі танцполу» (Battle of the Year), «Знаряддя смерті: Місто кісток» (The Mortal Instruments: City of Bones) та інших.

«Пипець 2» (Kick-Ass 2) студії Universal і «Татусь із доставкою» (Delivery Man) студії Walt Disney Pictures теж отримали позитивні відгуки від Альянсу геїв і лесбійок проти дифамації (GLAAD).

Кінокомпанії Paramount і Warner Brothers були розкритиковані за гомофобне висвітлення ЛГБТ на екрані у всіх без виключення фільмах. Правозахисникам не сподобалась гомофобна паніка щодо геїв на екрані в «Кров'ю і потом: Анаболіки» (Pain & Gain), «Ми — Міллери» (We're The Millers). Також у GLAAD є запитання до фільму, який номінувався на «Оскар» - «Вовк з Волл-стріт» (The Wolf of Wall Street) Мартіна Скорсезе.

Найбільш показовим фактом дискримінації ЛГБТ в кіно є те, що в 2013 жоден фільм, який потрапив у дослідження, не показав персонажів гомосексуальної орієнтації в головній ролі.

Джерело: www.theguardian.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти