275

Газманов-молодший вважає, що потрібно заборонити Мілонова


Співак Родіон Газманов, син відомого пропутінського артиста Олега Газманова, несподівано підтримав українського співака Івана Дорна і заступився за людей, яких дискримінують за сексуальною орієнтацією.

Газманов-молодший вважає, що потрібно заборонити Мілонова

У своєму мікроблозі Родіон Газманов написав гнівне звернення до усіх, кого непокоїть тризуб на футболці українського співака.

«Хто ми такі, щоб засуджувати людину, яка вийшла на сцену міжнародного конкурсу з символікою своєї країни на одязі, як би хто до цієї країни не ставився?», - риторично запитав Газманов-молодший у читачів.

Після цього він згадав сумнозвісного політика Віталія Мілонова, який вважає, що Дорну потрібно заборонити виступати з концертами в РФ. Депутат Мілонов також відомий своїми агресивними гомофобними заявами.

«Давайте краще заборонимо Мілонова. І взагалі будь-кого, хто намагається наступити на горло артисту, тому що йому особисто не подобаються його політичні погляди, національність, колір шкіри або сексуальна орієнтація. Нехай вирішує аудиторія. Публіка. А не одна людина, щоза державний рахунок живить свою манію величі», - написав у себе в блозі Родіон Газманов.

Цікаво, що його батько Олег Газманов увійшов у список персон нон-грата на в’їзд в Латвію.

Джерело: kp.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти