56

Філіп Кіркоров заспівав на Новій хвилі про революцію


Російський співак Філіп Кіркоров вийшов на сцену конкурсу Нова хвиля 2014 в незвично яскравому вбранні, яке в багатьох асоціюється з образом Кончити Вурст на пісенному конкурсі Євробачення 2014.

Філіп Кіркоров заспівав на Новій хвилі про революцію

Співак з'явився на сцені в червоному шкіряному плащі і береті. І заспівав англійською та іспанською мовою пісню про революцію американської виконавиці Леді Гаги з її другого студійного альбому Born This Way.

Відео викликало в мережі бурхливу реакцію: хтось назвав це «подвійними стандартами» РФ, адже Кончіта Вурст — це «мужик в сукні», а Філіп Кіркоров — це Шедевр.

Варто нагадати, що Філіп був один з небагатьох, хто виступив на захист Кончити Вурст у РФ. "Будь ласка, давайте поважати переможця, незважаючи ні на що. З бородою він, не з бородою, жінка, чоловік - не важливо, це конкурс, конкурс пісні. Європа цього разу проголосувала так. Переможців не судять, перемогла пісня, на мій погляд, красива пісня", - висловився Філіп після перемоги Кончити Вурст на пісенному конкурсі Євробаченння 2014 року.

До речі, українська виконавиця Ані Лорак, незважаючи на звинувачення у антиукраїнських поглядах, вирішила попросити весь світ молитися за Україну. Під час виконання своєї спільної з Сергієм Лазарєвим пісні Prayer, у неї на одній руці була синьо-жовта стрічка.

Після закінчення пісні артистка заявила англійською, що просить весь світ молитися за Україну - Let's pray for Ukraine tonight.

Нагадаємо, Нова хвиля (в Україні її транслює телеканал Україна) - щорічний міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики. Проводиться в латвійському місті Юрмалі з 2002 року. Ідея проведення конкурсу належить композиторам Ігорю Крутому і Раймонду Паулсу. До 2012 року Алла Пугачова була "музою" конкурсу і присуджує власний приз. Так буде і в 2014 році.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти