89

Модель Андреа Пежіч тепер трансгендерна жінка


Відома австралійська манекенниця сербсько-хорватського походження Андреа Пежіч зробила операцію зі зміни статі і публічно заявила, про те, що вона - трансгендерна жінка. Про це вона оголосила спільно з правозахисною організацію GLAAD.

Модель Андреа Пежіч тепер трансгендерна жінка

Андреа спільно з правозахисною організацією GLAAD звернулась до транс-молоді: "Я хотіла би сказати, щоб ви поважали себе і пишались тим, хто ви. Всі люди заслуговують рівного ставлення, незалежно від гендерної ідентичності або сексуальної орієнтації. Бути прийнятим - це одне з основних прав людини".

Вона також розмістла "селфі" на Facebook із повідомленням до її шанувальників: "Як транссексуальна жінка, я сподіваюся показати, що після переходу можна бути щасливою і успішною".

Пежіч почала шлях моделі у 2007 році, увійшла у список Out 100 і отримала нагороду NewNowNext за власний стиль. Вона була на обкладинках Elle, New York та багато інших видань. У 2013 році вона знялася у кліпі Девіда Боуї "The Stars are Out Tonight" разом з Тільдою ​​Суїнтон.

Пежіч є однією з багатьох транс-моделей, які працють на імідж транс-людей і їх прийняття у засобах масової інформації.

Правозахисна організація GLAAD закликає проявити свою підтримку Andreja, коментуючи її Facebook, Instagram або Twiter

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти