155

В Індії провели гей-прайд для підтримки ЛГБТ


П’ятий щорічний гей-прайд відбувся в індійському штаті Керала цими вихідними. Місто, яке приймало прайд зветься Кочі.

В Індії провели гей-прайд для підтримки ЛГБТ

Акція ЛГБТ в Кочі проводилась вперше, так як це раніше відбувалось в місті Тріссур.

Прайд був покликаний боротись із домаганням і переслідуванням ЛГБТ з боку влади та інших. До організації прайду долучилось декілька місцевих ЛГБТ-організацій.

Марш за права ЛГБТ проходив від Високого суду Джанкшен до Майдану Раджендра.

Протестуючий, який брав участь у гей-прайді сказав: «Марш є гордістю для нас. Ми хочемо показати світу, що пишаємось тим, хто ми є. Ми хочемо захистити сексуальні меншини. Сім’я є першою перешкодою. Коли вас пробують змінити, вважаючи гомосексуальність гріховною».

Одна із жінок, присутніх на акції сказала: «Я з США і перебуваю тут, для того щоб підтримати ЛГБТ-спільноту. Я тут вперше. І тут така ж боротьба як і усюди».

Нагадаємо, що в грудні минулого року Верховний суд Індії скасував попереднє рішення Високого суду, який визнавав гомофобний пункт 377 Кримінального кодексу Індії неконституційним.

Це рішення викликало широкий розголос у всьому світі, але досі воно діє. Таким чином в Індії юридично діє заборона на добровільні одностатеві стосунки. Попередні спроби протестувальників домогтися скасування дії гомофобного пункту 377 були марними.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти