95

В Туреччині актора призвали до війська після зміни статі


Після завершення процедури корекції статевої належності турецький актор Рузгар Еркоклар був призваний до обов’язкового виконання військової повинності.

В Туреччині актора призвали до війська після зміни статі

Еркоклар публічно оголосив про те, що він є трансгендером в минулому році. І нещодавно він у своєму блозі написав, що був призваний на службу в турецькій армії.

В Туреччині кожна людина старше 18 років відповідно до закону зобов’язана відслужити в армії. Звільняються від військової служби чоловіки, в яких є проблеми із здоров’ям, інвалідністю чи пасивні гомосексуали. Гомосексуальний чоловік має «довести», що він пасивний гей, пройшовши ряд спірних тестів, які Human Rights Watch вважають «принизливими і образливими».

Після того як актор офіційно змінив стать, його зобов’язали пройти серію тестів, щоб отримати звільнення від військової служби. В результаті йому повідомили, що він не є придатним для служби в армії.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти