150

На празькому гей-прайді очікують більше 20 тис. людей


Вчора була опублікована програма Prague Pride. Акції на захист прав ЛГБТ проходитимуть в столиці Чехії з 11 по 17 серпня.

На празькому гей-прайді очікують більше 20 тис. людей

Марш людей гомосексуальної орієнтації йтиме від пам'ятника Св. Вацлаву на Вацлавській площі до Лєтни. За словами Богдани Рамбовскової з Prague Pride, очікується, як мінімум, 20 000 осіб, пише idnes.cz.

За словами організаторів, цього разу, як і минулого року, марш пройде через вулиці на Пршікопе і Револучні. На Дворжакову набережну учасники дійства потраплять через Расновку. Далі шлях лежатиме до Паризької вулиці і на Лєтну. Там пройде музичний фестиваль і JarmarQ, де будуть представлені організації, що працюють з геями, лесбійками, бісексуалами і трансгендерами.

Гей-прайди ЛГБТ почалися в Празі в 2011 р. Тодішній президент Вацлав Клаус критикував не лише саму акцію, а й деякі посольства західних країн, які надавали Prague Pride підтримку. «Народники» також щороку організовують «Процесію за сім'ю» (Pochod pro rodinu).

Новинкою цього сезону стане дискусія на тему «Мороз приходить з Кремля, тепло із заходу». Можна буде безкоштовно та анонімно здати аналіз на ВІЛ. 

Нагадаємо, що в Чехії визнають одностатеві партнерства з 2006 року.

Джерело: 420on.cz/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти