124

91-річний гей-активіст з Брайтона отримав лист-подяку від прем’єр-міністра Великобританії


ЛГБТ-активіст з міста Брайтон, який бореться за скасування гей-судимості, отримав лист-подяку від прем’єр-міністра Девіда Кемерона.

91-річний гей-активіст з Брайтона отримав лист-подяку від прем’єр-міністра Великобританії

Джордж Монтегю - постійний відвідувач гей-прайду в Брайтоні. Щороку він бере участь у заході - приїжджаєза кермом свого скутера із прапором «Я найстарший гей в селі».

Монтегю був засуджений за гомосексуальність в середині 40-х років минулого сторіччя, коли в Великобританії геї були поза законом.

91-річний гей на момент ув'язнення був старшим комісаром скаутського руху, якому віддав 40 років життя, а втратив  через сексорієтацію. Тепер Монтег'ю вимагає офіційного вибачення від Асоціації скаутів.

«Я написав прем’єр-міністру подяку за те, що гей-шлюби стали можливими. Я думав, що цього ніколи не станеться. Я був дуже радий отримати особистий лист у відповідь від прем’єр-міністра», - цитує слова Джорджа Монтегю The Argus.

У відповідь Кемерон подякував ветерану ЛГБТ-руху за прихильність до товариства і громадську активність.

Раніше на цьому тижні, Девід Кемерон підтримав  зверненням гей-прайд в Брайтоні, який відбудеться днями.

Самоідентифікація з гомосексуальною орієнтацією прийшла до Монтег'ю у 20-х роках минулого року, задовго до декриміналізації гомосексуальності. Він перебував у гетеросексуальному шлюбі. У 1997 році він зустрів свого чоловіка Сомхай Пхухлай в Лондоні, з яким вступив у цивільне партнерство у 2006 році.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти