115

В Кенії вперше зареєстрували громадську організацію, яка відстоює права трансгендерів


Організація «Трансгендерна освіта і адвокація» здобула епохальну перемогу в суді: її зареэстрували як координаційну раду кенійських неурядових організацій.

В Кенії вперше зареєстрували громадську організацію, яка відстоює права трансгендерів

Неурядовій організації раніше відмовляли у реєстрації через те, що імена трьох трансгендерних жінок, перерахованих в аплікаційній формі, не відповідали їхній статі.

Суддя Джордж Одунга розкритикував рішення координаційної ради, бо для відмови «Трансгендерній освіті і адвокації» в реєстрації не було юридичних підстав. Конституція Кенії передбачає свободу зібрань незалежно від гендерної приналежності. Суддя зобов’язав координаційну раду компенсувати учасникам «Трансгендерної освіти і адвокації» кошти за період трирічної судової тяганини.

Голова «Трангендерної освіти і адвокації» Одрі Мбугуа (на фото) привітала таке рішення, заявивши, що це «ключовий момент для африканських трансгендерів, а також збільшення можливостей трансгендерів щодо звільнення від державної спонсорської дискримінації та маргіналізації».

Гомосексуальні акти в Кенії караються строком від 5 до 14 років ув'язнення.

Джерело: www.hrc.org

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти